Spotkania otwarte

Chętnie korzystamy z zaproszeń na spotkania dotyczące profilaktyki wczesnego wykrywania raka piersi.

Posiadamy profesjonalne fantomy do nauki samobadania piersi, ulotki i materiały informacyjne zarówno dla amazonek jak i osób zdrowych.

Jesteśmy zapraszane na spotkania przez Szkoły, Koła Gospodyń Wiejskich czy Domy Kultury.

Jesteśmy otwarte i w miarę możliwości przeprowadzimy spotkanie również u Państwa, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

W 2015 roku:

Stoisko Amazonek podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w OKSiR.

Współorganizowaliśmy konferencję „Rakowi Wspak” z Hotelem Hanza w Rulewie, która odbyła się 20 maja 2015r. W konferencji wzięło udział blisko 100 osób. W programie ciekawe prelekcje na temat profilaktyki, rehabilitacji z pokazami drenażu limfatycznego, porady dietetyka i specjalistów rozwoju osobistego. Na zakończenie odbyły się zajęcia aqua fitness.

Dni Przyjaciół Piłki Nożnej to ogólnopolskie święto wszystkich przyjaciół piłki nożnej organizowane w każdą rocznicę rozpoczęcia EURO 2012. Z tej okazji podejmowane są akcje wspierające ważne cele społeczne związane z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem. W tym roku nasze Stowarzyszenie przyłączyło się do akcji „Pokażmy rakowi piersi różową kartkę” WIELKI MECZ PRZYJACIÓŁ PIŁKI NOŻNEJ W ŚWIECIU 07-06-2015 WDA ŚWIECIE - POGON MOGILNO.

Spotkanie dla Kobiet w GOKSiR Górna Grupa w 19 października 2015 czyli miesiącu świadomości raka piersi. Prezentowaliśmy naszą działalność mówiłyśmy o profilaktyce oraz zachęcałyśmy do nauki samobadania przy pomocy fantomów.